Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Мін'юсті зазначили, як підтвердити справжність підпису

Реклама

У Міністерстві юстиції зазначили, що справжність підпису можна засвідчити у нотаріуса, посадової особи органу місцевого самоврядування, консульської установи України, начальника установи виконання покарань, але тільки не на тих документах, які відповідно до закону або на вимогу сторін підлягають нотаріальному посвідченню.

Варто зазначити, що уповноважені особи, засвідчуючи справжність підпису, не посвідчують факти, викладені у документі, а лише підтверджують, що підпис зроблено певною особою. Також, на документі може бути засвідчена справжність підпису особи, що підписалась за іншу людину, яка не могла це зробити власноручно внаслідок фізичної вади, хвороби або з інших поважних причин.

Не підлягають засвідченню підписи фізичних осіб на документах, які стверджують обставини, право посвідчення яких належить лише відповідному державному органу (час народження, шлюбу, смерті, наявність хвороби, інвалідності, права власності на майно тощо). Справжність підпису на такому документі може бути засвідчена у випадку, якщо документ призначений для подання до компетентних органів іншої держави.

Як підприємцю перевірити заборгованість перед державою? З Telegram-ботом ReporTax контролюйте сплату податків й убезпечте себе від штрафів. У форматі діалогу в Telegram заповнюйте звітність, сплачуйте ЄСВ та Єдиний податок. Розпочніть роботу в ReporTax прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини