Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Форум з кібербезпеки 2021. Держсектор і енергетика: як йдуть справи і що можна зробити вже зараз?

26 травня 2021, 16:37
232
0
Реклама

Кібербезпеку в держсекторі марно обговорювати у відриві від реальних завдань, які можна вирішити, адже всі ключові заходи залишаться в руках держави. Корисний івент має відповідати трьом важливим вимогам: рішення посильних завдань, наявність спікерів-учасників процесу, повнота розбору проблеми з орієнтацією на суб'єктів ІБ.

Форум кібербезпеки 2021 саме такий. І компанія ЛІГА:ЗАКОН підтримує такі профільні, особливо важливі для бізнесу, заходи. ЛІГА:ЗАКОН виступає інформаційним партнером Форуму з кібербезпеки 2021.

Що це?

Форум - це майданчик для зустрічі і обміну думками фахівців, які перебувають по різні сторони питання: представників бізнесу, постачальників рішень в якості спікерів, а також ІБ-фахівців з держструктур і сфери енергетики як учасників.

Навіщо це?

Мета Форуму - дати сторонам розуміння проблем і завдань один одного, а також окреслити очікування і зміни, які чекають на них в майбутньому.

Як ми це зробимо?

За два дні:

  • Доповіді спікерів, на яких вони будуть розкривати свою сторону проблематики. Ви дізнаєтеся, як змінюються атаки, який вплив SOC на сферу ІБ, які активності і проекти вже реалізовані в цій темі, які є завдання на законодавчому рівні і чим небезпечна неповна і застаріла законодавча база. Також ви дізнаєтеся, як виглядають рішення, що відповідають викликам часу і здатні реагувати на існуючі та майбутні атаки. В рамках першого дня вас чекають дві панельні дискусії на глобальні теми Форуму: енергетика і державний сектор.

  • Кіберполігон - день для технічних фахівців галузі. Експерти в ІБ покажуть сценарії можливих кібератак, які зловмисники можуть здійснювати на рівні кінцевих точок, мережі, пошти та ін. Ми покажемо наживо, як можна швидко виявляти і реагувати на ці атаки. Йтиметься про технології, рішеннях, підходи та архітектуру ІБ. Цей досвід допоможе вам оцінити існуючі ризики безпеки для організації і зрозуміти, які підходи і технології потрібні для їх зниження до прийнятного рівня.

Хто там буде?

- Євген Владіміров - заступник міністра по цифровому розвитку, цифровий трансформації і діджиталізаціі, Міненерго.

- Олександр Галущенко - провідний інспектор, Апарат Ради національної безпеки і оборони України.

- Андрій Кузьміч - Начальник Державного центру кіберзахисту, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

- Євген Єнтіс - Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Державна митна служба України.

- Роман Боярчук - Голова правління, Міжнародний університет кібербезпеки.

- Василь Цвєтков - начальник центру кіберзахисту, Державне підприємство «Галузевий центр цифровізації і кібербезпеки».

- Наталія Рєпіна - Комерційний директор, Дата-центр «Парковий».

Коли, де?

Форум пройде онлайн 02-03 червня. Участь в івенті безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Квитки, деталі, питання і контакти ви знайдете за посиланням: https://bit.ly/3wgh3kN

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини