Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Україні по-новому улаштовуватимуть транспортні розв'язки

Реклама

У Міністерстві розвитку громад та територій обговорили проект Зміни №2 ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво».

Про це зазначає Юрій Тацій, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Проектом передбачається оновлення деяких вимог до автомобільних доріг - нові умови створення шарів дорожнього одягу, смуг руху для аварійної зупинки, пішохідних переходів, дорожніх огорож тощо. Це дозволить забезпечити вищий рівень безпеки для водіїв під час експлуатації ними об'єктів дорожньої інфраструктури.

Також у новій редакції ДБН розроблена таблиця для проектування транспортних розв'язок. Вони поділяються на класи відповідно до категорій доріг на перехрещеннях і перемиканнях, а також інтенсивності руху на них. У ДБН надаються варіанти улаштування перехідно-швидкісних смуг в залежності від різних умов пересічення потоків.

Зазначено, що оновлення будівельних норм щодо створення автомобільних доріг забезпечує реалізацію одного з важливих принципів програми Vision Zero, яка втілюється у Швеції задля підвищення безпеки дорожнього руху. Підхід цієї ініціативи передбачає будівництво та обслуговування безпечних доріг.

Бажаєте отримати розширений моніторинг щодо компаній, з якими підписали угоди? Це можливо з функціоналом CONTRACTUM у LIGA360. Система сповістить про перевірки, судові справи, тендери чи реєстраційні зміни сторін. Замовте тестовий доступ прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини