Нещодавно у Києві представили концепцію нової паркувальної політики столиці, яка покликана мінімізувати скупчення транспорту та зменшити затори.
Це важливе завдання, адже за даними рейтингу TomTom Київ посідає 7 місце серед міст з найбільшими заторами. Як наслідок - колосальні економічні збитки для власника автотранспотру, який витрачає більше часу та коштів, стоячи в заторах, та ще більша шкода для екології міста, яке страждає від значних викидів у повітря.
Одна з основних причин утворення заторів - недостатність інфраструктури паркування. У столиці не вистачає паркінгів, містяни повсюдно ставлять свої авто з порушеннями. Тож створення ефективної моделі розміщення всього автопарку киян - більш ніж на часі.
Для цього у Києві запроваджують такі нововведення:
- підвищення тарифів на паркування у центрі міста, щоб зменшити потік авто до центральної зони і, таким чином, уникати заторів;
- впровадження резидентного паркування: жителі центру можуть поставити свій автомобіль в радіусі 400 метрів вздовж загальнодоступних вулиць, отримавши пільгу на вартість парковки;
- запровадження уніфікованого знаку передплачуваного паркування, що унеможливить захоплення бізнесом загальноміських паркомісць. При цьому громадські заклади зможуть викупити лише 40% парковок для своїх співробітників, решта буде доступна для киян.
За матеріалами заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрія Тація.
Також читайте: В Україні почнуть з'являтися нові дорожні знаки: діють зміни до ПДР;
Київ позбудеться нелегально захоплених паркомісць
Бажаєте мінімізувати кадрові ризики для своєї компанії? Спробуйте ІТ-платформу LIGA360:HR. Дізнавайтесь першими про зміни законодавства, контролюйте відгуки про бренд роботодавця, перевіряйте надійність кандидатів та співробітників. Деталі за посиланням.