Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Паркування у Києві подорожчає, а бізнесу обмежать паркомісця для своїх співробітників: чому

Реклама

Нещодавно у Києві представили концепцію нової паркувальної політики столиці, яка покликана мінімізувати скупчення транспорту та зменшити затори.

Це важливе завдання, адже за даними рейтингу TomTom Київ посідає 7 місце серед міст з найбільшими заторами. Як наслідок - колосальні економічні збитки для власника автотранспотру, який витрачає більше часу та коштів, стоячи в заторах, та ще більша шкода для екології міста, яке страждає від значних викидів у повітря.

Одна з основних причин утворення заторів - недостатність інфраструктури паркування. У столиці не вистачає паркінгів, містяни повсюдно ставлять свої авто з порушеннями. Тож створення ефективної моделі розміщення всього автопарку киян - більш ніж на часі.

Для цього у Києві запроваджують такі нововведення:

- підвищення тарифів на паркування у центрі міста, щоб зменшити потік авто до центральної зони і, таким чином, уникати заторів;

- впровадження резидентного паркування: жителі центру можуть поставити свій автомобіль в радіусі 400 метрів вздовж загальнодоступних вулиць, отримавши пільгу на вартість парковки;

- запровадження уніфікованого знаку передплачуваного паркування, що унеможливить захоплення бізнесом загальноміських паркомісць. При цьому громадські заклади зможуть викупити лише 40% парковок для своїх співробітників, решта буде доступна для киян.

За матеріалами заступника директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрія Тація.

Також читайте: В Україні почнуть з'являтися нові дорожні знаки: діють зміни до ПДР;

Київ позбудеться нелегально захоплених паркомісць

Бажаєте мінімізувати кадрові ризики для своєї компанії? Спробуйте ІТ-платформу LIGA360:HR. Дізнавайтесь першими про зміни законодавства, контролюйте відгуки про бренд роботодавця, перевіряйте надійність кандидатів та співробітників. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини