Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Роботодавці просять дозволити відрядження за кордон деяким військовозобов’язаним працівникам

Реклама

Роботодавці звернулися до Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економіки України Юлії Свириденко з пропозицією розробити зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою КМУ від 27.01.1995 № 57. Про це повідомила Федерація роботодавців України.

Вони пропонують дозволити деяким категоріям осіб з числа персоналу підприємств, які не мають бронювання (окрім тих, що належать до дефіцитних військових спеціальностей), виїжджати за кордон виключно з метою службових відряджень.

Така позиція, обгрунтовується тим, що робота підприємств в тилу, які забезпечують стабільність економіки держави збереженням робочих місць, оплатою праці та сплатою податків і внесків, є важливим елементом забезпечення національної економічної безпеки на час воєнного стану.

Військовозобов'язані працівники задіяні у процесах безперебійної роботи підприємств, своєчасному виконанні замовлень, продовженні функціонування підприємств в цілому.

З метою забезпечення сталого функціонування підприємств працівники мають виконувати свої функції у тому числі за кордоном, зокрема, для тестування нового робочого обладнання, поставленого в рамках контрактів, участі у виставках (ярмарках) для промоції продукції національних виробників та укладення нових договорів, інших завдань, які покликані забезпечити та наростити експортну потужність нашої держави у цей важкий час.

Нагадуємо, що зараз право на перетин державного кордону у службових цілях з числа військовозобов'язаних працівників мають лише заброньовані та деякі інші категорії працівників.

Бажаєте мінімізувати кадрові ризики для своєї компанії? Спробуйте ІТ-платформу LIGA360:HR. Дізнавайтесь першими про зміни трудового законодавства, контролюйте відгуки про бренд роботодавця, перевіряйте надійність кандидатів та співробітників. Деталі за посиланням

Читайте також:

Розширено перелік військовозобов'язаних, які можуть виїхати за кордон під час війни

Виїзд за кордон чоловіків у відрядження: роз'яснює Держприкордонслужба

Бронювання працівників під час війни

Хто з чоловіків може виїжджати з України: Уряд вніс зміни до правил перетинання кордону

Мобілізація: що необхідно знати роботодавцям та працівникам

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини