Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд передав Фонду держмайна понад 800 об'єктів на 45 млрд грн

Реклама

Кабінет Міністрів на засіданні 4 жовтня 2022 року ухвалив рішення про передачу понад 800 об'єктів державної власності загальною вартістю близько 45 мільярдів гривень до сфери управління Фонду державного майна. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Рішенням Уряду сьогодні до сфери управління Фонду держмайна передано понад 800 об'єктів держвласності. Таким чином, ми суттєво знижуємо навантаження на державні органи, під управлінням яких перебували ці об'єкти», - повідомила Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки Юлія Свириденко.

За її словами, для багатьох підприємств це буде шансом відновити роботу, дасть можливість розвиватися, створювати нові робочі місця. Певна кількість підприємств залишиться в управлінні держави, чи буде передана в оренду. А держкомпанії, які не мають потенціалу розвитку та нецікаві бізнесу, будуть ліквідовані, що зменшить витрати держбюджету.

Серед переданих до сфери управління ФДМУ об'єктів:

  • державні підприємства,

  • корпорації,

  • держустанови,

  • науково-дослідні центри тощо.

Частина з них перебуває на тимчасово окупованих територіях. Над переліком підприємств працювали міністерства та відомства, які управляли об'єктами, також були враховані позиції обласних військово-цивільних адміністрацій.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини