Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Створено міжвідомчу групу, яка пришвидшить дерегуляцію для бізнесу

Реклама

Уряд на засіданні 13 січня 2023 року ухвалив рішення про створення Міжвідомчої робочої групи з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності.

Міністр економіки України Юлія Свириденко повідомила, що за результатами проведеного аналізу нормативно-правового поля у сфері державного регулювання видів господарської діяльності виявлено більше 1 000 інструментів державного регулювання, зокрема: дозволів - 528, ліцензій - 224, погоджень - 157, висновків 145, свідоцтв - 121, декларацій 55, повідомлень -42, посвідчень 23. 

«Наявність великої кількості інструментів державного регулювання негативно впливає на започаткування провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання та їх виходу на ринок. Варто зазначити, що бюрократична процедура отримання документів дозвільного характеру потребує великих часових та фінансових витрат суб'єктів господарювання, створює додаткове адміністративне навантаження на них», - пояснює Юлія Свириденко. 

Для вирішення цих питань і створено Міжвідомчу робочу групу з питань прискореного перегляду інструментів державного регулювання господарської діяльності. Співголовами групи є Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки та Віце-прем'єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації.  

Передбачається, що основними завданнями робочої групи будуть:

  •  координація дій державних органів в частині зменшення та оптимізації інструментів державного регулювання бізнесу;

  •  удосконалення нормативної бази в частині переведення в електронну форму інструментів державного регулювання.

Не пропусти жодної важливої зміни для бізнесу з LIGA360. Налаштуй моніторинг згадок у ЗМІ, змін конкурентів, законодавства та статусів об?єктів нерухомості. Спробуй прямо сьогодні 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини