Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінекономіки затвердило критерії визначення підприємств, які мають важливе значення для національної економіки

Реклама

Міністерство економіки наказом від 17 лютого 2023 року № 952 затвердило Критерії визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для галузей національної економіки.

Згідно з наказом, підприємства, установи, організації визначаються такими, що мають важливе значення для галузей національної економіки, якщо вони відповідають хоча б одному з таких критеріїв:

  • здійснення підтримки та супроводження інвестиційних проєктів відповідно до рішення Кабміну або Мінекономіки;

  • здійснення відповідно до законів реалізації державної політики, за формування якої відповідає Мінекономіки;

  • отримання фінансової державної підтримки у вигляді грантів;

  • виконання робіт та надання послуг для Мінекономіки на підставі договорів (угод, меморандумів, контрактів), укладених на строк не менше шести місяців;

  • перебування у сфері управління Мінекономіки та виконання державних замовлень;

  • середня заробітна плата працівників підприємства, що здійснює діяльність у сфері, формування та/або реалізацію політики якої забезпечує Мінекономіки, є не нижчою середньої зарплати по країні помноженої на коефіцієнт 1,5;

  • провадження діяльності на території трьох і більше областей України, у сфері, формування та/або реалізацію політики якої забезпечує Мінекономіки;

  • провадження виду виробництва або надання послуг, яке забезпечує потреби інших підприємств, установ, організацій в матеріально-технічних ресурсах, сировині і матеріалах, комплектувальних виробах, відсутність яких призведе до повної зупинки виробництва продукції або надання послуг, у сфері, формування та/або реалізацію політики якої забезпечує Мінекономіки.

Нагадуємо, що визначення підприємства таким, що має важливе значення для галузей національної економіки є одним із критеріїв для отримання статусу «підприємства критично важливого для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період». Всього підприємство повинно відповідати мінімум трьом критеріям, встановленим постановою Кабміну № 76.

Читайте також: Бронювання працівників: добірка актуальних матеріалів

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини