Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НАЗК внесло найбільшого китайського будівельного підрядника в рф до переліку міжнародних спонсорів війни

Реклама

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про внесення найбільшого китайського будівельного підрядника в рф China State Construction Engineering Corporation (CSCEC) до переліку міжнародних спонсорів війни.

CSCEC реалізує масштабні інвестиційні проекти в росії. Його дочірня компанія ТОВ «Китайстрой» є одним із підрядників ММДЦ «Москва-Сити», ЖК «Балтийская жемчужина», «Бизнес-парк GREENWOOD», ТЦ «Невский Центр Стокманн», Казино Tigre De Cristal, ММДЦ «Башня Федерации» та МФК «Китайский Деловой Центр «Парк Хуамин».

Також вони займалися реалізацією проектів «Внутрішньозаводське господарство, встановлення піролізу змішаної сировини» на Амурському газохімічному комплексі та «Музейний та театрально-освітній комплекс» у м. Владивосток.

ТОВ «Китайстрой» працює над розширенням своєї присутності у росії і, зокрема, виходом на ринок будівництва житла у Москві, Санкт-Петербурзі та Владивостоку. Компанія планує отримати нові проекти та взяти участь у заміні західного будівельного обладнання на китайські аналоги.

Нагадаємо, що роль НАЗК у санкційній політиці визначена в Дорожній карті індивідуальних санкцій, розробленій Стенфордською міжнародною робочою групою з російських санкцій.

До переліку міжнародних спонсорів війни НАЗК вже внесло компанії Procter&Gamble, OpenWay Group, Danieli, TMS Tankers Ltd., Minerva Marine Inc., Thenamaris Ships Management, Delta Tankers Ltd., Dynacom Tankers Management Ltd., Leroy Merlin, ComNav Technology, Mondi Group/Mondi PLC, eKassir, Liberian International Ship & Corporate Registry, Bonduelle, Auchan Holding, Metro Cash & Carry, Buzzi Unicem, Yves Rocher та Raiffeisen Bank International.

Як ефективніше виконувати комплаєнс-процедури для бізнесу? З новим рішенням LIGA360:Compliance. Контролюйте дотримання вимог законодавства, здійснюйте due dilligence та AML/KYC перевірки, моніторте репутацію вашої компанії та партнерів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Business help від LIGA360. Забезпечте свою команду комфортними умовами роботи та доступом до потрібної інформації на пів року, за фіксованою ціною 7000 грн/міс. Замовте прямо зараз. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини