Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ухвалено постанову, яка дозволяє отримати кваліфікований електронний підпис онлайн

Реклама

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, що спрощує ідентифікацію особи під час отримання кваліфікованого електронного підпису. Про це інформує пресслужба Мінцифри.

Як зазначається, відтепер під час отримання довірчих послуг, зокрема і представниками іноземних юридичних осіб, формування та видавання кваліфікованого сертифіката для фізичних чи юридичних осіб не потрібно бути присутнім особисто. Підтвердити особу можна онлайн.

"Наразі не у всіх надавачів можна пройти ідентифікацію особи віддалено. Натомість ідентифікація особи здійснюється за особистої присутності. Під час воєнного стану це займає значно більше часу й унеможливлює своєчасне отримання електронного підпису користувачами", - констатують у Міністерстві.

Ухвалена постанова дозволяє використовувати більше способів ідентифікації особи, які діють у Європейському Союзі, під час формування кваліфікованих сертифікатів усім категоріям користувачів. Ці умови діятимуть незалежно від дії воєнного стану в Україні.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини