Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд затвердив порядок проведення Bug Bounty

Реклама

Кабінет Міністрів затвердив Порядок пошуку та виявлення потенційної вразливості інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж. Про це повідомляє пресслужба Держспецзв'язку.

Цей Порядок дасть можливість фахівцям легально тестувати системи та мережі на наявність вразливостей, а власникам - значно підвищувати рівень кіберзахисту систем шляхом усунення таких вразливостей.

«Це - суттєвий крок у запровадженні в нашій державі процедур для скоординованого виявлення та розкриття вразливостей інформаційно-комунікаційних систем. Такий підхід широко застосовується у всьому світі під назвою «Bug Bounty» і забезпечує залучення за винагороду зовнішніх фахівців до пошуку помилок і вразливостей програмних продуктів, інформаційно-комунікаційних систем тощо та усувати їх», - зазначається у повідомленні..

У Держспецзв'язку нагадали, що у березні 2022 року Верховна Рада проголосувала за внесення змін до Кримінального кодексу. Завдяки ухваленим змінам втручання в роботу інформаційних, електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж не вважатиметься несанкціонованим, якщо таке втручання вчинено відповідно до Порядку пошуку та виявлення потенційних вразливостей таких систем чи мереж.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини