Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Фонд держмайна запустив сайт вакансій для пошуку керівників держпідприємств

Реклама

Фонд держамайна в тестовому режимі запустив автоматизовану систему «Кадровий резерв ФДМУ» - інструмент для пошуку професійних кандидатів на керівні посади державних підприємств. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Відтепер будь-хто зможе через цю систему переглянути актуальну інформацію щодо вакансій керівників компаній, які знаходяться в управлінні Фонду, та подати анкету кандидата в електронному вигляді. Це надасть можливість потрапити до кадрового резерву та отримувати пропозиції відповідно до вказаних побажань.

«Запровадження нового механізму - це можливість підвищити ефективність та якість управління державними активами України, а також уникнути корупційних ризиків. Впровадження системи має допомогти Фонду держмайна залучити менеджерів, які відповідають сучасним викликам та гарантують стабільний розвиток і прибуток держпідприємствам», - наголошують у ФДМУ.

Відбір кандидатів у системі ґрунтується на об'єктивних критеріях. А завдяки інтеграції з державними реєстрами первинна перевірка претендента буде відбуватися без впливу людського фактора, що унеможливить вплив на відбір. Також автоматизація дозволить у разі потреби перевірити весь процес відбору кандидата.

Переглянути актуальну інформацію щодо вакансій керівників компаній, які знаходяться в управлінні Фонду можна за посиланням.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини