Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Фонд держмайна ініціює продаж державної частки ТРЦ Ocean Plaza через велику приватизацію

Реклама

Фонд держмайна звернувся до Кабінету Міністрів з ініціативою включити до переліку об'єктів великої приватизації державну частку в столичному ТРЦ Ocean Plaza, яка раніше належала підсанкційним російським бізнесменам Аркадію та Ігорю Ротенбергам, для продажу на відкритому аукціоні. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

«Підготовка з приватизації частки розміром 66,65% статутного капіталу ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь» (володіє ТРЦ Ocean Plaza) вже розпочалась. Протягом жовтня-листопада, за ініціативи ФДМУ та іншого акціонера, мають відбутись п'ять аудитів - юридичний, фінансовий, технічний, форензік та репутаційний, які дадуть стратегічним інвесторам розуміння ринкової вартості активу та перспектив його розвитку», - зазначається у повідомленні.

Фонд рекомендуватиме об'єкт для продажу на відкритому аукціоні в системі Прозорро.Продажі зі стартовою ціною на рівні балансової вартості державної частки за останній звітній (річний) період. За результатами 12 місяців 2022 року вона складає 1,32 млрд грн (балансова вартість всього активу за звітній період складає 1,98 млрд грн).

У ФДМУ очікують, що зможуть продати актив дорожче балансової вартості.

Довідково:

9 червня 2023 року Кабінет Міністрів розпорядженням № 507-р передав Фонду держмайна частку статутного капіталу ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь», якому належить ТРЦ, у розмірі 66,65%.

Раніше ці корпоративні права належали російським підсанкційним бізнесменам Аркадію та Ігорю Ротенбергам, однак у березні 2023 року рішенням Вищого антикорупційного суду їх стягнуто на користь держави.

Протягом останніх місяців ФДМУ проводив роботу щодо перереєстрації прав та опрацьовував інші питання, пов'язані з реалізацією активу.

Не пропусти жодної важливої зміни для бізнесу з LIGA360. Налаштуй моніторинг згадок у ЗМІ, змін конкурентів, законодавства та статусів об'єктів нерухомості. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини