Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Перевізники сьогодні заблокували МПП “Шегині” - “Медика” і ще один пункт контролю під загрозою - Держмитслужба

Реклама

Держмитслужба інформує, що станом на 23 листопада польські перевізники блокують в'їзд в Україну на чотирьох пунктах пропуску:

МПП “Шегині” - “Медика”

Страйк польських перевізників поширився і на п/п ''Шегині” - “Медика''. Пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі, проте вантажні транспортні засоби не пропускають взагалі.

Перед п/п «Медика» у напрямку «в'їзд в Україну» черга з вантажівок налічує близько 1500 авто. Зі сторони України реальна черга наразі відсутня. У системі “еЧерга” в очікуванні близько 1000 авто.

МПП “Рава-Руська” - “Хребенне”

Польські страйкарі продовжують блокувати пункт пропуску. Черга вантажних автомобілів на польській стороні становить 600 авто. У системі “еЧерга” наразі зареєстровано 1022 вантажівки.

МПП “Краківець” - “Корчова”

Страйк польських перевізників триває. Пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі. Черга у напрямку «в'їзд в Україну» з вантажних автомобілів на польській стороні налічує понад 1700 одиниць.

МПП “Ягодин” - “Дорогуск”

Продовжується страйк польських перевізників перед пунктом пропуску “Дорогуск”. Наразі стало відомо, що протестувальники ймовірно отримали погодження на проведення страйку від Департаменту транспорту Міністерства інфраструктури Республіки Польща до 01 лютого 2024 року.

Сьогодні на ранок перед п/п накопичилося 800 вантажівок на в'їзд, на виїзд очікує 100 транспортних засобів. У системі “еЧерга” зареєстровано 2239 т/з на виїзд з України.

Водночас за непідтвердженою інформацією є наміри поширити блокування також на пункт контролю “Нижанковичі” - “Мальховіце”. Там електронна черга з вантажних автомобілів на виїзд з України зросла з 1300 до 2000 автомобілів.

Читайте також:

Блокування польського кордону можуть продовжити до лютого 2024 року

Ускладнення руху на кордоні з боку Польщі: бізнес може звернутись до ТПП за засвідченням форс-мажорних обставин

Через страйк на польському кордоні бізнес втрачає мільйони гривень щоденно

Єврокомісія може покарати Польщу за блокування кордону з Україною

Бізнес розповів про складнощі для українського експорту та хто страйкує на польському кордоні

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини