Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Блокування руху вантажівок на українсько-польському кордоні продовжується

Реклама

Ускладнення руху для вантажівок на українсько-польському кордоні продовжується, повідомила Держприкордонслужба.

Сьогодні з 9.00 протестувальники не пропускають вантажівки через пункт пропуску «Угринів» в напрямку Польщі. На виїзд з Польщі пропускають по 4 вантажні автомобілі щогодини.

Крім того, 13 березня протестувальники планують поновити блокування вантажівок у напрямку пункту пропуску «Корчова-Краківець».

На напрямку пунктів пропуску «Дорогуськ-Ягодин», «Зосін-Устилуг», «Долгобичув-Угринів», «Хребене - Рава-Руська», «Медика-Шегині» обмеження руху для вантажних транспортних засобів продовжується.

Рух легкових транспортних засобів та автобусів на всіх напрямках не обмежується.

Перед пунктом пропуску «Зосін-Устилуг» протестуючі на виїзд з України не пропускатимуть жодної вантажівки. На в'їзд в Україну польські ферми пропускатимуть по 6 вантажних автомобілів щогодини.

LIGA360 - надійне джерело інформації під час воєнного стану. Спеціальний блок з законодавчими змінами, аналітикою та роз'ясненнями від експертів, економічними новинами. Отримуйте свіжі дані щодня.

Читайте також:

Блокада кордону: алгоритм дій у випадку вичерпання терміну доставки товарів

Порушення строків виконання зобов'язань та збитки через блокування кордону: до чого бізнесу потрібно готуватись вже зараз

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини