Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд доручив Генштабу завершити процедуру погодження списків на бронювання, які надійшли до 10 травня

Реклама

Кабінет Міністрів доручив Генеральному штабу ЗСУ завершити процедуру погодження списків на бронювання військовозобов'язаних працівників, які надійшли до 10 травня. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 24 травня 2024 року, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Бронювання військовозобов'язаних за списками, що надійшли до Генштабу ЗСУ до 10 травня 2024 року, здійснюватиметься за зазначеними списками, погодженими Генштабом», - зазначається у повідомленні.

Заступник Міністра економіки Ігорь Фоменко нагадав, що змінами до постанови № 76 від 8 травня Уряд передав функції перевірки списків на бронювання, яку раніше здійснював Генштаб, Міністерству оборони.

Водночас на момент ухвалення рішення на перевірці Генштабу перебували списки, оформлені та подані раніше.

«Щоб не сповільнювати процес бронювання, Кабмін підтримав рішення, яке дозволяє Генштабу завершити опрацювання таких списків. Рішення Генштабу щодо таких погоджень буде чинним, на його підставі здійснюватиметься бронювання військовозобов'язаних», - зазначив Фоменко.

За його словами, органам, що подавали списки, не потрібно повторно розпочинати процес, подаючи їх до Міноборони.

«Це разове рішення й, акцентую, стосується лише списків на погодження, які надійшли до Генштабу до 10 травня», - підкреслив заступник міністра.

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського огляду та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини