Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В ДАР поновлюється прийом заявок на отримання субсидій на землю від аграріїв з деокупованих територій

Реклама

В ДАР поновлюється прийом заявок на отримання субсидій на землю від аграріїв з деокупованих територій. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

«28 травня 2024 року, з 10-ої години, в Державному аграрному реєстрі продовжиться приймання заявок від аграріїв на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар)», - йдеться у повідомленні.

Заявку можуть подати агровиробники, які провадять діяльність на територіях, на яких завершено ведення бойових дій та територіях, тимчасову окупацію яких завершено. Це райони Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, відповідно до наказу Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309.

Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності/користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Враховуючи обсяги залишків коштів за вказаним напрямом, термін прийому заявок буде обмеженим.

Нагадаємо, подання заявок на отримання бюджетних дотацій на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії розпочалось з 1 травня. Заявки планувалось приймати до 30 червня. Однак 4 травня Мінагпрополітики повідомило, що припиняє їх прийом, оскільки кількість вже отриманих заявок відповідає передбаченому обсягу бюджетних виплат у сумі 796 млн грн.

Корпоративне рішення LIGA360 - надійний помічник для аграрного бізнесу. Законодавство та аналітика про земельні відносини під час війни, перевірка партнерів та клієнтів, моніторинг статусу земельної ділянки. Докладніше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини