Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Фонд держмайна вперше продав санкційний завод

Реклама

Фонд держмайна вперше продав санкційний завод. Про це повідомив Голова ФМДУ Віталій Коваль у Telegram.

За його словами, йдеться про потужне підприємство з виробництва упаковки для м'ясопереробної галузі - «ПентоПак», яке було конфісковане у родини російсько-грецького олігарха Саввіді.

«Ринок визначив вартість цього об'єкту і переможна ставка повторного аукціону склала трохи більше 103 млн гривень», - написав Коваль.

Він додав, що на оплату вартості лоту у покупця є 20 днів. Окрім запропонованої вартості інвестор вже заплатив гарантійний внесок у розмірі 20 374 579,00 гривень.

У пресслужбі ФДМУ зазначили, що після оплати вартості об'єкта переможець торгів зобов'язаний виконати умови його продажу, а саме:

  • погасити протягом 6 місяців заборгованість підприємства із заробітної плати та перед бюджетом у розмірі, що складеться на дату переходу права власності на пакет акцій (у разі наявності такої заборгованості);

  • не допустити звільнення працівників підприємства з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу протягом 6 місяців.

Довідково:

Продукція заводу "ПентоПак" користується попитом серед великих компаній: «Рудь», «Глобино», «М'ясна гільдія» тощо. Вона експортується в понад тридцять країн світу. До складу активу входить 20 одиниць нерухомого майна та інфраструктури, загальна площа об'єктів становить 5247,3 кв. м. Також у власності об'єкта приватизації є 10 транспортних засобів 2003-2021 років випуску.

Впевнись, що контрагент не співпрацює з рф та рб. Шукай детальне досьє компаній у LIGA360. Замов систему на спеціальних умовах прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини