Національний банк застосував до ТОВ "ФК "Фінуніверсал" захід впливу у вигляді відкликання ліцензії на діяльність фінансової компанії через його зв'язки з рф.
Відповідне рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 3 березня, повідомляє пресслужба регулятора.
В НБУ нагадали, що 16 грудня 2024 року було ухвалено рішення про визнання ділової репутації ТОВ "ФК "Фінуніверсал" та його власників істотної участі ТОВ «Укрдонінвест» та Віталія Кропачова небездоганною, оскільки регулятор отримав від державних органів спеціального призначення підтвердження інформації про наявність у Віталія Кропачова громадянства російської федерації.
Водночас ФК "Фінуніверсал" надало Нацбанку недостовірну інформацію про те, що Віталій Кропачов не має громадянства та/або податкового резидентства російської федерації.
Нагадаємо, наприкінці лютого Нацбанк відкликав ліцензію на діяльність фінансової компанії у ТОВ "Спетрум Ессетс" з огляду на визнання її ділової репутації небездоганною через зв'язки з росією.
4 нових режими для розслідування контрагентів - в новій LIGA360. Санкційні зв'язки, родинний бізнес, міжнародний бізнес, зв'язки між двома компаніями. Оцініть зручність миттєвого аналізу бізнес-ризиків, замовивши презентацію LIGA360.