Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

"Астарта" побудує у Хмельницькій області завод з переробки олійних культур Новини компаній

Реклама

Рада директорів агропромхолдингу «Астарта» схвалила рішення про початок будівництва заводу з переробки олійних культур, зокрема сої та ріпаку, у Хмельницькій області. Загальний обсяг інвестицій в підприємство складе 76 млн доларів США, повідомила пресслужба компанії у Facebook.

Завод планується ввести в експлуатацію у 2026 році. Очікується, що його планова потужність становитиме 400 тис. тонн на рік.

«Зростаючий попит на продукти переробки сої в ЄС відкриває нові можливості, і ми готові їх реалізовувати, використовуючи наш досвід та експертизу. Новий завод із переробки олійних культур дозволить розширити лінійку інгредієнтів для кормової бази», - зазначив директор з комерційної діяльності та стратегічного маркетингу Астарти Вячеслав Чук.

За його словами, команда Астарти вже активно працює над його реалізацією.

Наразі холдинг завершив процес узгодження договору із виробником обладнання та технології екстракції та очікує на рішення Наркевицької територіальної громади Хмельницької області щодо виділення земельних ділянок під проєкт.

Щоб пришвидшити реалізацію проєкту "Астарта" планує подати заявку на участь в програмі державної підтримки інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями в Україні.

Монітор дані про власну компанію з новою LIGA360. Дивись на досьє компанії очима партнерів, конкурентів та перевіряючих органів. Аналізуй згадки в медіа, інтернет-ЗМІ, соціальних мережах, участь в судових справах. Дізнайся більше переваг, замовивши персональну презентацію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини