Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В США просувають законопроєкт, яким передбачені посилені санкції проти росії за її відмову від мирних переговорів

Реклама

01 квітня 2025 року у Вашингтоні об'єдналися 25 членів республіканської партії та 25 членів від демократів, з метою запровадження більш жорстких санкцій, які будуть накладені на Росію, якщо вона відмовиться вести добросовісні переговори про мир з Україною. Про це повідомляють у інформаційному агентстві Reuters.  

Відтак, за інформацією Reuters, двопартійний законопроєкт передбачає санкції проти Росії, які торкнуться покупців російської нафти, газу, урану та інших продуктів.  

У повідомлені агентства також зазначено, що авторами законопроєкту є сенатор-республіканець Ліндсі Грем і сенатор-демократ Річард Блюменталь, які заявили, що відповідний законопроєкт запровадить первинні та додаткові санкції проти Росії та організацій, які підтримують російську агресію в Україні, якщо Москва відмовиться брати участь у мирних переговорах або, якщо після будь-якої мирної угоди вона продовжить спроби підірвати суверенітет України.  

Також зазначається, що законопроєкт є рідкісним прикладом двопартійності в сильно розділеному конгресі США, і він був ініційований в той момент, коли президент Дональд Трамп, як видається, дедалі більше нетерпляче ставиться до того, що на його думку, може бути зволіканням щодо ширшої угоди з Москвою про припинення війни.  

В заяві обох сенаторів йдеться про те, що: “Санкції проти Росії передбачають встановлення тарифів для країн, які купують російську нафту, газ, уран та інші продукти”. 

Окрім того, у спільній заяві також зазначено, що: “Домінуюча думка в Сенаті США полягає в тому, що Росія є агресором і що ця жахлива війна та агресія Путіна повинні припинитися зараз і бути стриманими в майбутньому”. 

Разом з тим, в Reuters зазначили про те, що з початком другої каденції Дональда Трампа на посаді Президента США, він зайняв більш толерантну позицію щодо Росії, що досить напружувало європейських союзників Вашингтона, коли Трамп намагався  стати посередником у припиненні війни в Україні, яка триває вже четвертий рік.  

Прихильники законопроєкту кажуть, що він буде прийнятий переважною більшістю голосів в обох палатах, якщо лідери республіканців Конгресу дозволять проголосувати.   

Про дату такого голосування наразі також не повідомлялося.   

Новий контрагент - нові ризики для бізнесу. Переконайтеся, що ваші партнери не мають прихованих міжнародних зв?язків, токсичних зв?язків з рф/рб та судових справ. Замовте презентацію інноваційних можливостей LIGA360. 

 Як працювати ефективніше й уникати ризиків для твоєї компанії? З рішенням LIGA360. Тільки зараз замовляй на вигідних умовах Special program. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини