Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Застосування РРО під час продажу товарів та наданні послуг в мережі Інтернет - роз'яснює ДПС

Реклама

ДПС надала роз'яснення щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг) в мережі Інтернет.

Зокрема, податківці зазначають, що якщо споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар (роботи, послуги), і розрахунок було здійснено із застосуванням електронних платіжних засобів за допомогою платіжних сервісів, такі операції здійснюються із обов'язковим застосуванням РРО саме продавцем товарів (робіт, послуг) та наданням споживачу розрахункового документу встановленої форми (фіскальний касовий чек з РРО/ПРРО).

Водночас, при визначенні відносин суб'єкта господарювання з отримувачем товару (роботи, послуги) в обов'язковому порядку слід визначати місце здійснення розрахунків.

Тобто, якщо місце здійснення розрахунків визначити неможливо (наприклад: отримання споживачем комп'ютерних програм, електронних книжок, довідок, висновків, експертних оцінок тощо виключно в електронній формі), то у такому випадку застосування є необов'язковим. У інших випадках (тобто фізичне отримання споживачем товарів, послуг або приймання робіт) суб'єкт господарювання зобов'язаний застосовувати РРО на загальних підставах.

При цьому розрахунковий документ повинен бути сформований та надрукований не пізніше вручення товару (надання послуги, приймання роботи), а у випадку одночасного отримання оплати та передачі товарів, робіт, послуг покупцю - під час проведення розрахунків за них.

Нова LIGA360 допоможе вивчити цю тему детальніше. Аналітика від експертів, роз'яснення держорганів, практичні кейси та їх вирішення. Замовте персональну презентацію для ваших потреб. 

Читайте також:

Ритейл: застосування РРО та платіжних терміналів

Яким чином СГ, які здійснюють реалізацію товару за допомогою платіжних карт Visa і MasterCard із використанням мережі Інтернет, проводити через РРО та/або ПРРО оплату за товар у разі надходження коштів від покупців після робочого дня або у вихідні чи святкові дні?

Чи застосовує СГ РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою сервісу "Інтернет-банкінг"?

Протягом якого терміну та на підставі якого документа потрібно провести через РРО/ПРРО операцію повернення товарів у випадку не отримання або відмови від товарів покупцем, при відправці їх за допомогою служб доставки?

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини