Мінагрополітики запускає збір інвестиційних проєктів діючих українських аграрних підприємств, які мають амбіції масштабуватись, модернізуватись і виходити на нові ринки. Про це повідомляє пресслужба міністерства.
«Мета - створити консолідований портфель масштабних проєктів, який буде представлено міжнародним фінансовим інституціям, фондам, банкам і стратегічним інвесторам. Йдеться про проєкти з потребою фінансування від 10 млн доларів США. Також нас цікавлять реальні діючі бізнеси, а не ідеї на рівні стартапів», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль.
У Мінагрополітики просять надсилати готові інвестпроєкти на електронну пошту m.moroz@minagro.gov.ua. У листі потрібно описати суть проєкту, обсяг потреби у фінансуванні, стадію реалізації, інформацію про компанію та команду.
Замов LIGA360 для своєї компанії на умовах Special program. Завжди май відповіді з “гарячих” питань для бізнесу та ухвалюй інформовані рішення. Гарантуй найкращу ціну саме зараз.