Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

1. Be local

Минулого року сталося багато змін у тому, як люди споживають інформацію, що насправді їх турбує та включає.

І це буде продовжуватися і в 2022 році, місцеві та регіональні ЗМІ продовжуватимуть зростати як актуальне та наійне джерело інформації для людей та бізнесу.

Саме робота з регіональними медіа має стати пріоритетом будь-якої PR команди.

2. Be global

Інтернет простір - один із каналів для PR-компанії, та це соціальні мережі - цифровий простір в цілому.

Це також можливість для PR команд штаб-квартир великих брендів звернути увагу на PR агентства або персонал на місцях для адаптації глобальної маркетингової політики бренду з урахуванням крос-культурних відмінностей.

3. Be Human

В епоху діджиталу та обмежень на особисті контакти у зв'язку з Covid-19, люди все ще прагнуть більш особистого спілкування.

Подумайте про особисті контакти з журналістами, а не про масові розсилки своїх прес-релізів.

Незалежно від того, чи хочете ви отримати якісні посилання або охопити ширшу аудиторію, робота зі ЗМІ - чудова стратегія в інформаційному просторі.

Маркетологи та PR професіонали разом із журналістами мають продовжувати працювати разом, щоб завоювати довіру суспільства.

Медіа-індустрія стикається з новими викликами з безпрецедентною швидкістю. Ці виклики та завдання торкаються не лише журналістів, а й фахівців зі зв'язків із громадськістю та комунікаціями, які працюють безпосередньо з ними.

Оскільки ці відносини стають для обох сторін ціннішими, ніж будь-коли, для нас важливо усвідомити, як ми можемо полегшити життя журналістам, створюючи більш цілеспрямовані та ефективні презентації, що враховують потреби кінцевого споживача.

4. Be responsible

Тренди ESG і CSR також відіграватимуть все більш важливу роль, коли ми розповідаємо про бренд як про особистий бренд СЕО, так і про продукти або послуги.

Оскільки компанії у всіх індустріях повинні приділяти увагу питанням управління, інклюзивності та охорони навколишнього середовища, PR професіонали повинні відстежувати всі тренди та вписувати їх у культуру та побудову бренду.

Рішення споживачів про купівлю дедалі більше формуються тим, як організація поводиться і що вона каже.

Деякі бренди та компанії намагаються використати це у своїх цілях, використовуючи "зелені" комунікації.

Покупці розумні. Вони потребують соціальних доказів таких тверджень. Ті, хто на словах заявляють про свою відданість справі стійкості та соціального впливу, заплатять за це, якщо таких доказів не буде.

Включайте звітність та інформування ЗМІ про ваші ESG та CSR ініціативи та результати у свої комунікаційні плани.

5. Be Pro

Вся робота PR має бути пов'язана з конкретними бізнес-цілями, а не лише написання статей або прес-релізів. Для цього є журналісти та копірайтери.

PR допомагає компаніям підвищувати обізнаність майбутніх інвесторів та партнерів, передбачати кризу та працювати з репутацією, передбачити які новини можуть стати каталізатором додаткових негативних впливів та призвести до негативного сприйняття бренду та зупинки продажів.

Разом з HR піарщик розвиває таланти та залучає нових співробітників, перетворює існуючих співробітників на амбасадорів бренду, допомагає керівництву донести до співробітників місію та цілі.

Клієнти не зацікавлені у вашій творчості, «его» маркетингових та PR команд має померти. Вся справа у результатах.

Креативність високо цінується, але вона нікому не потрібна без чіткої та зрозумілої стратегії, відповідальності та вміння працювати з високою продуктивністю для досягнення бізнес-цілей, а не лише для просування своїх геніальних ідей ПР команд.

Найголовніше - Be yourself та робіть свою роботу завжди на висоті!

Читайте також: Вісім кроків створення вашої PR-стратегії

Піарники вирішують всі щоденні завдання з ІТ-платформою LIGA360:PR. Дізнавайтеся першими про згадки брендів чи персон в ЗМІ, автоматизуйте підготовку звітів та контролюйте ключові метрики. Замовте LIGA360:PR прямо сьогодні, та будьте впевнені у кожному комунікаційному рішенні.

Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему