Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Майбутнє PR у 2022 році для вашої ефективної бізнес стратегії: поєднуйте партнерський маркетинг з PR

PR-ідеї, які працюють

Партнерський маркетинг є найважливішим компонентом загального зростання бізнесу будь-якого бренду. Проте коли до цього додається PR, сила кампаній партнерського маркетингу зростає.

PR може допомогти вам налагодити відносини з новими, більшими партнерами, одночасно підтримуючи відносини з вже існуючими. Оскільки партнерський маркетинг - це взаємини, у вас буде більше шансів залучити більше партнерських продажів, якщо ви розробите продуману стратегію роботи з партнерами.

Чому компанії використовують партнерський маркетинг?

Вони використовують цей тип маркетингу для стимулювання зростання та доходів. Як зазначалося раніше, передумовою партнерського маркетингу є побудова відносин - і це те, що роблять фахівці у сфері PR. Вони будують, а потім підтримують стосунки. Вони створюють інформаційний шум та максимізують результати.

PR та партнерський маркетинг - це співпраця, яка окупається знову і знову.

В рамках партнерських програм ви платите комісійні партнерам в обмін на те, що вони збільшують вам продажі і звільняють час для власних проектів.

Замість того, щоб підтримувати партнерські відносини та PR-зусилля окремо, я рекомендую об'єднати ці два напрямки у 2022 році.

Не пропустіть жодної згадки про ваш бренд у ЗМІ. Рішення LIGA360: PR-Менеджер - це щоденний моніторинг 15 тис. медіа, автоматичні звіти та визначення інформаційних трендів. Деталі за посиланням.

Приклад вашого успішного майбутнього партнерства для медіа та бізнесу, якщо ви ще не знаєте про це.

Весь світ на відстані кількох кліків

Відстань більше не проблема для спілкування з клієнтами за кордоном. Незалежно від того, де ви знаходитесь і де ваша цільова аудиторія - Азія, Європа чи США - всього за кілька кліків ви можете поділитися новинами безпосередньо з журналістами та редакторами ЗМІ з будь-якої точки на карті.

Український startup PRNEWS.IO - це перша онлайн у світі платформа для медіа та бізнесу.

Послуги платформи корисні не тільки для глобальних компаній або представників е-комерції, але й для регіонального малого та середнього бізнесу з амбіціями заявити про себе в потрібному регіоні та цільовій аудиторії вже сьогодні.

Клієнти українського стартапу PRNEWS.IO можуть планувати свої бюджети на маркетинг та просування, публікувати новини, прес-релізи та рекламні статті у 50 тисячах ЗМІ з 200 країн світу, у 52 тематичні категорії.

Як партнерський маркетинг та PR змінює те, що ми робимо традиційно?

Загалом, платформи такого партнерського маркетингу можуть допомогти брендам досягти бажаних результатів за менші гроші та охопити ширшу аудиторію. Крім того, ви можете не витрачати час на безглуздий мікро менеджмент та працювати впевнено з різними ЗМІ одночасно.

Плануйте різні свої PR-ініціатив, а PRNEWS.IO дозволяє вам змінити їх у будь-який момент, не знижуючи продуктивності вашої команди в інших проектах на місці.

Побудова та підтримка відносин з редакторами та виданнями для будь-якого бізнесу та його маркетинг та ПР команд завжди у пріоритеті.

PR-фахівці роблять все можливе, щоб досягти успішного висвітлення у ЗМІ.

Вони визначають видання, які співпадають за цільовою аудиторією з брендом, а також ключовими редакторами та журналістами, створюють презентації та розробляють ідеї для статей, щоб привернути увагу до бренду.

У свою чергу, комерційні відділи видавництв та онлайн новинних платформ також зацікавлені у продажу своїх рекламних площ та якісному контенті.

PRNEWS.IO є такою платформою для всіх стейкхолдерів ринку. Завдяки досвіду - це потужний PR е-інструмент, здатний утримувати бренд на крок попереду конкурентів, підвищувати пізнаваність бренду, збільшувати дохід і залучати клієнтів одним клацанням миші.

Світ редакцій рухається швидко. Фахівці зі зв'язків з громадськістю мають досвід і ресурси, але не завжди час, щоб постійно відслідковувати змінні редакційні ландшафти.

Платформи партнерства можуть допомогти брендам залучити більше клієнтів та досягти великих результатів для бізнесу. Автоматизація цього процесу також може спростити представникам ЗМІ та ПР командам бізнесу досягати своїх цілей швидко та ефективно.

Використовуйте традиційний PR-підхід у поєднанні із партнерським маркетингом.

Зробіть наступний крок у своїй ПР стратегії

Створюйте з такою партнерською платформою спільні навчальні проекти та соціальні ініціативи. Так ви ще більше привернете увагу до свого бренду через сильного і видимого в інформаційному просторі партнера.

Стратегії - це назва нової гри для брендів у 2022 році. Я вважаю, що більш глибокі взаємовигідні відносини, персоналізований досвід та гнучкість матимуть ключове значення у майбутньому.

Ми не можемо точно знати, що принесе 2022, але цей крок допоможе всім сторонам налаштуватися на успіх у новому році.

Піарники вирішують всі щоденні завдання з ІТ-платформою LIGA360:PR. Дізнавайтеся першими про згадки брендів чи персон в ЗМІ, автоматизуйте підготовку звітів та контролюйте ключові метрики. Замовте LIGA360:PR прямо сьогодні, та будьте впевнені у кожному комунікаційному рішенні.

Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
На цю ж тему