Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Законодавчі новації, перевірка контрагентів, іноземні типові шаблони та судова практика – все необхідне в умовах війни доступне в LIGA360

5 квітня 2022, 11:49
565
0
Реклама

Ми живемо в часи швидких змін, зокрема і законодавчих. У стані воєнного стану важливо не впустити важливого, та вчасно відреагувати на можливі ризики для власного бізнесу, а також скористатися можливостями, які нині можуть бути доступними.

Ми продовжуємо серію вкрай важливих бліц-інтерв'ю з нашими експертами, які діляться корисною інформацією та надають професійні поради, які допоможуть Вам впоратися з викликами сьогодення.

Нинішня тема стосується інформації, яка, в період воєнного стану змінюється над швидкими темпами. Про законодавчі новації, доступ до судової практики, ризиковані зв'язки контрагентів з рф та багато іншого - розповість фахівець з 20-ти річним досвідом, керівник проєкту LIGA ZAKON AWARDS та product marketing manager legal-напрямку в LIGA ZAKON - Альона Васильєва.

Чому Ви обирали роботу в LIGA ZAKON?

Мабуть найперше, що я відповім - через те, що це поєднання знань про ринки та клієнтів з новітніми технологічними розробками і створенням інформаційних рішень для роботи компаній як в цілому, так і окремих фахівців різних галузей.

LIGA ZAKON - це здатність створювати продукти, які є корисними для фахівців різних галузей навіть у кризових ситуаціях. Взявши до прикладу четвер 24 лютого - цей день повинен був стати моїм звичним робочим буднем, який зазвичай вже другий рік поспіль я проводжу віддалено у рідному Ірпені. Були плани, онлайн-зустрічі, важливі дзвінки - все обірвалось враз, але ні на хвилину не зупинилось. Ми тоді одразу розуміли, що саме зараз бізнес потребує інформованості та документів, які регулюють життя країни у цей непростий час, що це все ми повинні зробити доступним, до того ж моментально.

В перший день війни ми створили розділ «Бізнес під час війни» на порталі Ligazakon.net, де почали публікувати найважливіші документи, аналітику від експертів, відповіді на запитання від наших користувачів. Як завжди, ми об'єднали різноманітні інформаційні потоки у рішенні для бізнесу LIGA360, ми надали фахівцям різних галузей доступ саме до тієї життєво необхідної інформації, яка допомагає вистояти українському бізнесу і продовжувати працювати навіть у цих непростих умовах. Мене тішить, що ті компанії, які мають змогу працювати - обирають LIGA360, як універсальне джерело інформації в умовах воєнного стану для різноманітних спеціалістів.

Які сьогодні нові можливості для користувачів відкриває LIGA360?

Період воєнного стану - це час надшвидких рішень та великої кількості законодавчих змін. Саме тому на головній сторінці LIGA360 для керівника, юриста, бухгалтера, hr-фахівця ми створили блок інформації де оперативно, можна дізнатись про законодавчі зміни, переглянути аналітичні матеріали та роз'яснення, отримати консультаційні відповіді від експертів LIGA ZAKON та ДПС. Окрім того, для вас доступні новини економіки від топових ЗМІ та офіційних джерел, для розуміння погляду загарбників наведена інформація з пропагандистських ЗМІ рф.

Також, у блоці «Воєнний стан» для користувачів доступні: перелік працюючих нотаріусів та список волонтерських організацій, до яких можна звернутись за потреби.

Хочу звернути увагу, що цей інформаційний блок наповнюється автоматично та оновлюється декілька разів на день. Усі нововведення - на Ваших долонях.

Як в LIGA360 швидко знайти документи на потрібну тему?

LIGA360 надає широкі можливості швидкого пошуку документів, консультаційної чи довідкової інформації. Для зручності усі документи за темою «Воєнний стан» згруповані у відповідному розділі.

Усі матеріали поділяються на розділи за тематиками для швидкого пошуку і роботи: господарська діяльність, податки та облік, ЗЕД і мито, пенсії, виплати, пільги, акциз і ліцензії, благодійна допомога, суд, юстиція, нотаріат, власність в умовах воєнного стану тощо.

Якщо Ви звикли слідкувати за правовою картиною дня - тут також ми надаємо можливість переглянути документи воєнного стану в один клік.

Для тих, хто починає свій день з розділу Законодавство - зручна закладка, у якій документи також згруповані за важливими темами.

Сьогодні дуже важливо розуміти з ким працюєш, чи можливо перевірити в рішенні LIGA360 зв'язки контрагентів з російською чи білоруською стороною?

Сьогодні дійсно, наявність російського та білоруського сліду у контрагентів може мати руйнівні наслідки для бізнесу. Рішення LIGA360 допомагає вирішити цю проблему в один клік. Достатньо ввести код ЄДРПОУ, назву підприємства чи прізвище власника і переглянути детальну інформацію за компанією. Якщо у компанії засновник, бенефіціар чи керівник мають відношення до російської федерації чи Республіки Білорусь - система сповістить Вас про це.

У стані війни, багато компаній змушені перевозити свій бізнес з тих регіонів, де активно ведуться бойові дії за кордон чи в західні регіони України - чи є в LIGA360 інструменти, які б могли допомогти здійснити релокацію?

Так, звісно. Полегшити процес та заощадити час з укладанням договорів під час евакуації підприємства, допоможе Contractum в LIGA360. Функціонал цього інструменту дозволяє скористатись типовими шаблонами договорів, створити власний шаблон, проаналізувати текст договору, перевірити та встановити на моніторинг основні сутності договору. А тепер, під час Воєнного стану, ми також надаємо типові шаблони договорів і англійською мовою, які можуть стати корисними для Вас. Щоб скористатись шаблоном - достатньо перейти у відповідний розділ LIGA360.

Чи є можливість на теперішній час, слідкувати за розкладами судових засідань та й загалом чи є доступ до судової практики під час війни?

Не дивлячись на складні умови судова влада продовжує роботу у тих регіонах, де це можливо. Проходить призначення судових засідань. Як завжди - переглянути розклад судових засідань та встановити, важливий для користувачів, моніторинг - можна у відповідному розділі пошуку та аналізу судових рішень LIGA360. Окрім того, біля ста мільйонів судових рішень доступні для Вашої роботи - переглядайте правові позиції, подібні справи, історію справи, використовуйте функціонал прогнозування для перевірки ваших позовних вимог та аргументів.

І наостанок, хочу зазначити, якщо Ви не отримали вичерпної відповіді на ситуацію в LIGA360 - експерти LIGA ZAKON нададуть посилання та детальну відповідь саме на Ваше запитання у телеграм-каналі «Запитуєте-Відповідаємо». Якщо раптом Ви не маєте власного доступу до рішення LIGA360 - замовляйте безкоштовний тестовий доступ та переконайтесь у користі та багатогранності IT-платформи LIGA360 для компанії та спеціалістів саме зараз https://platforma.ligazakon.net/liga360-corporate/ .

Справжній український бізнес повинен працювати. Сподіваємось, що вже найближчим часом ми будемо разом відбудовувати нашу країну та продовжувати створювати корисні та вкрай необхідні продукти для бізнесу та держави.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини