Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Облік споживання природного газу буде все-таки індивідуальним

21 грудня 2017, 12:24
200
0
Реклама

Нещодавно ми писали про те, що група народних депутатів внесла до парламенту проект закону № 5722-д про внесення змін до Закону «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу. Не з першої спроби, проте в результаті проект було розглянуто за скороченою процедурою і прийнято.

Він встановлює, що загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлено тільки з відома співвласників багатоквартирного будинку, і передбачає, що встановлення індивідуальних лічильників може здійснюватися на умовах співфінансування побутових споживачів і суб'єктів господарювання, які провадять розподіл природного газу на відповідній території за рахунок тарифу на розподіл природного газу.

Операторам газорозподільчих мереж забороняється припиняти постачання газу до багатоквартирного будинку в разі ненадання співвласниками згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника.

Перенесено граничний строк встановлення індивідуальних лічильників газу з 1 січня 2018 на 1 січня 2021 року.

Законом також встановлено, що оператори ГРС зобов'язані забезпечити встановлення саме індивідуальних лічильників газу, а не загальнобудинкових.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини