Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Емітентам цінних паперів необхідно враховувати зміни в порядку розкриття відомостей про корпоративну власність

7 листопада 2017, 16:00
201
0
Реклама

З 6 листопада діють нововведення в порядку розкриття інформації емітентами цінних паперів. Так, НКЦПФР доповнила відповідне Положення новим розділом, що визначає порядок розкриття інформації про придбання акцій АТ за результатами придбання контрольного, значного або домінуючого контрольного пакета акцій. Обов'язок розкривати таку інформацію поширюється на публічні та приватні акціонерні товариства.

Розкриття інформації здійснюється шляхом її розміщення в загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР і на власному веб-сайті акціонерного товариства. При цьому до такого повідомлення конкретних вимог немає, і з цього приводу в НКЦПФР підкреслили, що для нього визначено вільну форму. При цьому вже не треба публікувати в друкованому виданні таблиці з фінансовими показниками - цю вимогу скасували.

Важливо врахувати, що було скасовано рішення ДКЦПФР від 26.05.2006 р. № 324 «Про розкриття інформації в повідомленні акціонерного товариства про проведення загальних зборів» - його вимоги частково інтегровано в новий розділ Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.

Вказані нововведення передбачено рішенням НКЦПФР від 10.08.2017 № 603.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини