Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підприємець може в електронному режимі дізнатися про те, чи чекати йому комплексної перевірки у 2018 році

26 жовтня 2017, 17:55
190
0
Реклама

Державна регуляторна служба спільно з Мінекономрозвитку за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю).
З його допомогою було автоматично сформовано проект Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік на основі пропозицій відповідних держорганів. Перевірити, чи включено конкретний суб'єкт господарювання в проект, можна безкоштовно і без реєстрації на сайті пілотного модуля. Пошук можливий за назвою підприємства або за його кодом ЄДРПОУ.
Суб'єкт господарювання може відмовитися від проведення комплексного планового заходу, написавши про це до ДРС. У такому випадку перевірки будуть проводитися відповідно до окремих річних планів органів державного нагляду (контролю).
Нагадаємо, згідно із Законом «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» контролюючі органи щорічно визначають перелік суб'єктів господарювання, які підлягають таким заходам у плановому періоді, і не пізніше 15 жовтня року вносять відомості про них в інтегровану автоматизовану систему. Мета такого заходу - автоматичне виявлення суб'єктів господарювання, що підлягають комплексним плановим заходам державного нагляду (контролю).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини