Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Прем'єр закликав перевіряючих не зловживати «маски-шоу»

22 вересня 2017, 13:32
159
0
Реклама

Володимир Гройсман звернувся до керівництва МВС і ДФС із вимогою не застосовувати силових методів під час перевірок підприємців за відсутності реальних загроз життю співробітників. Про лист із таким закликом Прем'єр повідомив під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді. При цьому Прем'єр заявив про те, що він на стороні бізнесу, але легального, і закликав силовиків вибудовувати цивілізовані відносини з підприємцями.


Він також зазначив із посиланням на підприємців і ділові асоціації, що сьогодні робота силових відомств із бізнесом змінюється, стає більш цивілізованою.
Водночас залишається незрозуміло те, як виконуватимуть силовики це обмеження і на що посилатися бізнесу, якщо продовжиться проведення «маски-шоу» в офісах без видимої необхідності. Адже листи Прем'єра не можуть замінювати норми законодавства, що регулює правоохоронну діяльність у цілому і порядок залучення силових підрозділів зокрема. Водночас підприємцям під час свого захисту може бути дуже непросто довести наявність факту зловживання.


Нагадаємо, нещодавно глава Уряду під час зустрічі з великим бізнесом за участю Президента і Генерального прокурора вже висловив ідею повної заборони силових обшуків підприємств.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини