Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Активи банків, що ліквідуються, продаватимуть на голландських аукціонах

14 вересня 2017, 13:54
183
0
Реклама

Суть проекту полягає в проведенні аукціонів за так званою голландською моделлю, тобто протягом одного дня відбуватиметься автоматичне покрокове зниження ціни лота до того моменту, поки перший із покупців не натисне кнопку «купити». Для збільшення ціни продажу Фонд може запровадити етап подання закритих цінових пропозицій. Умови проекту затверджено рішенням виконавчої дирекції Фонду № 3117, зареєстрованим у Мін'юсті. Проте поки рішення не опубліковано, тому і не набрало чинності.

Аукціони і далі відбуватимуться виключно в системі ProZorro. Ціна за день може знизитися до 20 % від початкової. На ознайомлення з лотами буде надано від 14 до 40 робочих днів.

Серед ключових змін - скасування обмеження на кількість учасників торгів. Навіть якщо в аукціоні візьме участь один покупець, який зробить ставку, торги вважатимуться такими, що відбулися. Зареєструватися на торги тепер можна і в день проведення аукціону.

Нову модель планується використовувати як для продажу окремих активів, так і їх пулів. Перші лоти планується виставити на продаж вже наприкінці вересня поточного року.

У Фонді сподіваються, що новація сприятиме підвищенню динаміки продажів активів і забезпечить їх продажі протягом прогнозованого періоду часу. При нинішній системі реалізації активів проблемних банків і з тим, і з іншим поки погано.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини