Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У парламенті та Мін'юсті готують низку нових заходів із боротьби з рейдерством в аграрній сфері

8 вересня 2017, 10:41
124
0
Реклама

Народний депутат України Олександр Бакуменко, який є заступником голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, повідомив про створення робочої групи з підготовки антирейдерського законопроекту. Він буде спрямований на захист майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню аграрних підприємств.


Під час недавнього засідання Комітету було сформульовано перелік і інших кроків. Так, було вказано на необхідність на нормативно-правовому рівні вирішити питання про перенесення до Державного реєстру речових прав відомостей Державного земельного кадастру щодо держреєстрації прав на землю, здійсненої до 2013 року. Самі ж реєстраційні процедури потребують вдосконалення з метою запобігання подвійній реєстрації.


Також має негайно розпочати роботу Міжвідомча комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. До її роботи планується залучити аграріїв, які раніше постраждали від дій рейдерів.


Крім того, депутат повідомив про нові пропозиції Мін'юсту щодо боротьби з аграрним рейдерством. На думку чиновників, ефект має дати впровадження обов'язкової нотаріальної форми для договорів оренди з можливістю їх посвідчення за межами нотаріального округу земельних ділянок і вдосконалення механізму пролонгації договорів оренди.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини