Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Риболовецьким суднам під українським прапором стане легше й дешевше здійснювати технічний нагляд

5 вересня 2017, 09:01
236
0
Реклама

Технічний нагляд за суднами, що мають право плавати під прапором України, згідно з розпорядженням КМУ від 06.03.96 № 172-р нині можуть здійснювати Регістр судноплавства України і п'ять міжнародних класифікаційних товариств. Але до недавнього часу такий нагляд щодо риболовецького флоту здійснював головним чином Регістр судноплавства.

Наприкінці серпня Держрибагентство підписало Угоду про співпрацю з класифікаційним товариством Bureau Veritas (Франція). Тепер українські риболовецькі судна можуть проходити необхідні технічні процедури з отримання класифікаційних документів у цього товариства. Документи, видані ним, визнаються всіма країнами. Вітчизняним суднам стане легше й дешевше здійснювати технічний нагляд, оскільки французька компанія має розгалужену систему представництв.

У повідомленні Держрибагентства йдеться і про те, що найближчим часом планується переглянути угоду з Регістром судноплавства в частині умов та якості надання послуг цим класифікаційним товариством. Також повідомляється, що тривають переговори про початок співпраці з Американським бюро судноплавства. Документи, видані цим товариством, також є міжнародного зразка.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини