Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

У постачальників комунальних послуг стало на одну проблему менше

21 серпня 2017, 10:14
191
0
Реклама

Уряд на засіданні 18 серпня вніс зміни до Правил і Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Самі Правила і Договір затверджено постановою КМУ від 21.07.2005 № 630.

Про нововведення Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ сказав так: «Ми навели лад у системі розрахунків для тих випадків, коли багатоповерховий будинок має вузол обліку тепла, а в самому будинку всі або частина квартир обладнані квартирними лічильниками. Минулого року в Києві виникали ситуації, коли власник з квартирним лічильником вчасно не надавав показники постачальникові послуг ЖКГ, тому його платіж розподілявся на всіх інших жителів будинку. Зараз урегулювали це питання. Тепер у разі несвоєчасного надання показників квартирних лічильників, пошкодження пломб - плата споживачеві за споживання теплової енергії, гарячої та холодної води нараховуватиметься за нормативами споживання. Раніше такого механізму у постачальника послуг не було».

В офіційному повідомленні також йдеться про те, що «такий порядок діятиме до набрання чинності Законом «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який регулює подібні ситуації». Проте цей Закон набрав чинності ще 02.08.2017 р.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини