Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Недобросовісного роботодавця оштрафовано на більш як чверть мільйона гривен

16 серпня 2017, 11:27
216
0
Реклама

Держпраці повідомила про результати нещодавньої перевірки в Хмельницькій області, де роботодавця - приватного підприємця було оштрафовано на суму в майже 300 тисяч гривень.

Виходячи з офіційного повідомлення на сайті відомства, приводом для стягнення стало використання найманої праці без оформлення трудових договорів, а також несвоєчасна виплата їм заробітної плати. У результаті роботодавцю за кожного з трьох неоформлених працівників доведеться заплатити штраф у 30-кратному розмірі мінімальної зарплати.


Нагадаємо, що в Держпраці пропонують роботодавцям запрошувати до себе перевіряючих з метою проведення аудиту дотримання норм трудового законодавства. Цей профілактичний захід представляється як новий підхід до взаємодії Держпраці та роботодавців, де в пріоритеті буде допомога, а штраф настане лише за серйозні порушення.


Якщо під час такого аудиту з ініціативи роботодавця будуть виявлені дрібні недоліки, роботодавець матиме можливість їх усунути без будь-яких наслідків. Однак якщо ревізор виявить незареєстровану працю, недотримання нормативу мінімальної заробітної плати або заборгованість з оплати праці, штрафу не уникнути.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини