Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зупинили рейдерське захоплення

18 жовтня 2016, 09:06
222
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мін'юсті не дозволила рейдерам захопити підприємство з іноземними інвестиціями.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Підприємство з іноземними інвестиціями «Ромпетрол-Україна» намагалися захопити рейдери шляхом протиправної перереєстрації прав власності на підприємство. Але завдяки тому, що компанія вчасно звернулась до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, вдалося врятувати «Ромпетрол-Україна» від рейдерського захоплення. Комісія оперативно скасувала всі незаконні реєстраційні дії та анулювала акредитацію комунального підприємства «Житло-Сервіс», реєстратором якого було вчинено правопорушення.

За словами заступника Міністра юстиції Павла Мороза, Комісія Мін'юсту дає дозвіл скасувати протиправну дію за 30 днів, уникнувши судової тяганини. Для законного власника захопленого майна - це шанс повернути його без збитків.

ПРОТЕ:

Схема, яку використовували рейдери під час спроби захоплення «Ромпетрол-Україна», перестане діяти вже найближчим часом, вважають у Мін'юсті. Верховна Рада 6 жовтня прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (законопроект № 5067). Після того, як Закон буде підписаний Президентом, почне діяти норма, згідно з якою внести зміни до реєстру можна буде лише після пред'явлення нотаріально посвідченних підписів голови, секретаря або учасників зборів на протоколі та на установчих документах.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини