Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Зупинили рейдерське захоплення

18.10.2016, 09:06
135
0

завдяки оперативним діям антирейдерської Комісії
завдяки оперативним діям антирейдерської Комісії

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мін'юсті не дозволила рейдерам захопити підприємство з іноземними інвестиціями.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Підприємство з іноземними інвестиціями «Ромпетрол-Україна» намагалися захопити рейдери шляхом протиправної перереєстрації прав власності на підприємство. Але завдяки тому, що компанія вчасно звернулась до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, вдалося врятувати «Ромпетрол-Україна» від рейдерського захоплення. Комісія оперативно скасувала всі незаконні реєстраційні дії та анулювала акредитацію комунального підприємства «Житло-Сервіс», реєстратором якого було вчинено правопорушення.

За словами заступника Міністра юстиції Павла Мороза, Комісія Мін'юсту дає дозвіл скасувати протиправну дію за 30 днів, уникнувши судової тяганини. Для законного власника захопленого майна - це шанс повернути його без збитків.

ПРОТЕ:

Схема, яку використовували рейдери під час спроби захоплення «Ромпетрол-Україна», перестане діяти вже найближчим часом, вважають у Мін'юсті. Верховна Рада 6 жовтня прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (законопроект № 5067). Після того, як Закон буде підписаний Президентом, почне діяти норма, згідно з якою внести зміни до реєстру можна буде лише після пред'явлення нотаріально посвідченних підписів голови, секретаря або учасників зборів на протоколі та на установчих документах.


Увійдіть, щоб залишити коментар