Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дерегуляція

19 вересня 2016, 09:03
252
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект № 4194 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями», яким пропонується ввести адміністративну відповідальність за вимогу відбитку печатки на документі.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Хоча обов'язкове використання печаток на документах давно було скасоване, бізнес продовжує використовувати їх за звичкою. І Парламент вирішив присікти цю практику.

«Вимога посадовою особою органу державної влади або місцевого самоврядування проставити відбиток печатки підприємства на документах, які ним надаються, або відмова приймати зазначені документи у зв'язку з відсутністю відбитку печатки тягне за собою штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - передбачено проектом змін до Кодексу про адміністративні правопорушення.

ПРОТЕ:

Усе викладене торкнеться тільки відносин бізнесу з державою. Між собою підприємства зможуть самі вирішувати питання про доцільність використання ними печаток.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини