Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Моделі регулювання ринків

14 вересня 2016, 09:03
244
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Прес-брифінг на тему: «Від дерегуляції до ефективного регулювання», в якому взяла участь Голова ДРС Ксенія Ляпіна, відбувся 12 вересня.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Дерегуляція та ефективне регулювання - це коли бізнес стане вести дешевше і коли мінімальними затратами досягається найбільший результат», - зазначила Ксенія Ляпіна.

«Маємо побудувати нові моделі регулювання за кожним ринком. Як скульптори, ми повинні відсікати все зайве, створюючи гармонійну конструкцію, яка відповідатиме європейським зразкам. Тільки тоді представники бізнесу помітять зрушення», - додала Голова ДРС.

За її словами, є два методи створення кращого регулювання, які наразі необхідно комплексно застосовувати. Реактивний метод - це ухвалення та виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, який складається зі звернень бізнесу, та проактивний метод - перегляд комплексу регулювання в певних сферах господарювання. Другий метод спрямований на перегляд нормативно-правової бази регулювання ринків. Тобто спочатку визначаються конкретні ринки, регулювання, яке впливає на них, а потім весь комплекс цього регулювання аналізується з точки зору їх відповідності принципам регуляторної політики.

ПРОТЕ:

Подібні заяви лунають з вуст різних політиків та урядовців далеко не вперше. Тому хочеться побачити конкретні кроки, а не нові гучні слова.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини