Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Прискорити впровадження дерегуляції

2 вересня 2016, 09:05
194
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Для якнайшвидшого прийняття важливих законопроектів Парламент повинен запровадити щотижневі економічні блоки - зазначив Степан Кубів на брифінгу щодо результатів засідання та планів роботи Уряду, а також з питань дерегуляції.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Про це говорив і Максим Нефьодов, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. «Важливо, щоб план дерегуляції був відчутний в грошах, у першу чергу, в економії для бізнесу. Наприклад, реформа системи контролю, яка зараз лежить у Парламенті та очікує другого читання. Це те, що ми можемо зробити, щоб підтримати український бізнес. Ми закликаємо всі фракції підтримати його, бо це допоможе зекономити мінімум 500 млн грн щороку для українського бізнесу тільки на часі проведення непотрібних перевірок. І це не враховуючи потенційні штрафи та хабарі, які інспектори вимагають від бізнесу», - додав Максим Нефьодов.

«На стику дерегуляції та реформ у таких складних сферах, як освітня та медична, з'явилися нові напрямки - необхідно пустити бізнес в освіту та охорону здоров'я. Йдеться про спосіб фінансування галузей. У Плані заходів щодо дерегуляції вже закладено нові принципи - «гроші ходять за пацієнтом» та «гроші ходять за учнем». Якщо ми зможемо реалізувати зазначене, то, я переконана, будемо мати і нові робочі місця, і розвиток підприємництва, і підвищення якості послуг для населення, і надходження до бюджету», - зазначила Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

ПРОТЕ:

У Плані відображено 10 пріоритетів, і кожні 3 місяці суспільство повинно бути поінформовано про результати його виконання. Тому, чекаємо.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини