Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Антимонопольні штрафи

8 серпня 2016, 09:03
249
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Антимонопольний комітет провів громадське обговорення проекту рекомендаційних роз'яснень «Про застосування положень ч. 2 і 5 ст. 52 Закону «Про захист економічної конкуренції» та ч. 1 і 2 ст. 21 Закону «Про захист від недобросовісної конкуренції», що стосуються методики розрахунку штрафів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:


«Ми удосконалюємо підходи, які застосовуються при розрахунку штрафів, у тому числі для стримуючого ефекту для відповідача та потенційних порушників. Співробітництво АМКУ і громадськості допоможе розробити та ухвалити документ, який дозволить краще враховувати обставини конкретної справи і відповідати принципам розумності та співмірності», - підкреслила перший заступник Голови Антимонопольного комітету України - державний уповноважений Марія Ніжнік.

Антимонопольний комітет підходить до визначення штрафів на основі практики та аналізу світового досвіду, а також враховує в проекті пропозиції, що надійшли від провідних юридичних компаній, представників бізнесу та асоціацій.

У результаті зустрічі були погоджені спірні питання. Антимонопольний комітет доопрацює пункти проекту, що стосуються вдосконалення застосування коефіцієнтів для визначення базової величини штрафу щодо порушень тяжких, значної та середньої тяжкості, статусу заявника у справі про штраф за інформаційні порушення тощо.

ПРОТЕ:

Слід зазначити, що останнім часом АМКУ досить активно займається вдосконаленням процедури проведення розслідувань. У результаті вона стає зручнішою для учасників ринку.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини