Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зустріч з Прем'єром

15 липня 2016, 09:03
195
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Проблемні питання, що стримують розвиток підприємництва, обговорили представники Спілки українських підприємців (СУП) з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

На зустрічі обговорювалися питання щодо сфери оподаткування, валютних обмежень, застарілих регуляторних норм, корупції чиновників та тіньової економіки.

Для попередження тіньового імпорту члени СУП запропонували ввести законодавчу норму про обов'язкову реєстрацію розрахункових операцій з імпортними товарами по всьому ланцюжку торгівлі, впровадити повний електронний документообіг між митними органами та підприємцями, відкрити митну статистику згідно з міжнародними нормами.

Крім того, зазначалася необхідність удосконалення спрощеної системи оподаткування для малого бізнесу та пропонувалося визначати податкові ставки для таких компаній виходячи з сфери їх діяльності.

Серед пропозицій також - збільшення для компаній-виробників та експортерів товарів строку повернення валютної виручки з 90 до 180 днів, скасування норми обов'язкового продажу 65% такої виручки.

Представники бізнесу підкреслили важливість створення національного експортно-кредитного агентства, за допомогою якого держава надавала б гарантії за експортними кредитами і страхувала б їх від політичних та інших ризиків. У свою чергу, В. Гройсман повідомив, що зараз в Уряді обговорюється можливий формат діяльності такого агентства.

ПРОТЕ:

Експортно-кредитні агентства поширені у світі. Вони виступають фінансовим посередником між продавцем та компанією, надаючи фінансування у вигляді прямих позик, інвестицій, страховок під гарантії держави.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини