Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРОМИСЛОВЕ РИБАЛЬСТВО

22 вересня 2015, 09:02
213
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Комітет ВР з питань природокористування рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект № 2454а про введення заборони (мораторію) на промисловий вилов водних живих ресурсів на деяких водоймах України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законопроектом пропонується запровадити заборону на здійснення промислового рибальства на водних об'єктах басейнів Дніпра, Південного Бугу, Західного Бугу, Сіверського Дінця. При цьому мораторій не стосується спеціальних промислових зон в акваторіях водосховищ Дніпровського каскаду, які повинні визначатися Кабінетом Міністрів на підставі наукових обґрунтувань за поданням відповідних центральних органів виконавчої влади.

Також передбачається розробка Кабміном Програми створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення, яке вивільниться після набрання чинності цим законом.
Разом з тим Комітет вважає необхідним при доопрацюванні законопроекту до другого читання погоджувати положення щодо повноважень у сфері держнагляду (контролю) за дотриманням законодавства. Також депутати зазначили, що не можна вводити заборону вже з 1 січня 2016 року, оскільки за цей час не можуть бути вжиті необхідні організаційні заходи.

ПРОТЕ:

Як бачимо, власне думка про фактичну заборону вилову риби на внутрішніх водоймах заперечень у депутатів не викликає.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини