Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА

22 липня 2015, 09:06
251
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів повноцінно запрацює через два місяці. Про це заявив Голова Служби Сергій Глущенко.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Держпродпотребслужба була створена Кабінетом Міністрів у вересні 2014 року. При цьому до Служби перейшли:

  • функції Держветфітослужби, Держпотребінспекції та ДСЕС, окрім реалізації державної політики у сфері племінної справи в тваринництві, у сфері гігієни праці та функцій щодо здійснення дозиметричного контролю робочих місць та доз опромінення працівників;

  • контроль (нагляд) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;

  • нагляд (контроль) у сфері туризму та курортів;

  • деякі функції Держсільгоспінспекції та Пробірної служби (сертифікація насіння і садивного матеріалу; захист прав споживачів виробів з дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння).

«На сьогодні служба ще не почала повноцінну роботу. Призначено тільки голову та першого заступника голови. Прийнято рішення про створення такого органу, але ще немає положення. Воно опрацьовується з міністерствами», - заявив С. Глущенко.

Голова також розповів про плани Служби. Серед них - обов'язкове оприлюднення планів перевірок бізнесу; передача частини державних лабораторій під приватизацію; запуск систем швидкого сповіщення про виявлену небезпечну продукцію, що використовуються в Євросоюзі.

ПРОТЕ:

Про повноваження та права нової служби можна буде говорити тільки після того, як з'явиться положення про цей орган.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини