Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ІМПОРТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

9 грудня 2014, 09:04
232
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

З метою уникнути віялових відключень електроенергії споживачам Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості і прийняв розпорядження від 5 грудня 2014 року про тимчасовий імпорт електроенергії.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У розпорядженні зазначено, що тимчасовий імпорт електроенергії з сусідніх країн здійснюватиме державне підприємство «Укрінтеренерго». Ціна не повинна перевищувати середньозважений тариф за попередній місяць для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, визначений Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг.

Крім того, у розпорядженні вказано, що «Укрінтеренерго» у встановленому законодавством порядку здійснює продаж закупленої електроенергії оптовому постачальнику електричної енергії за ціною, що не перевищує середньозважений тариф за попередній місяць для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, визначений НКРЕКП.

Також документом рекомендовано НКРЕКП визначити алгоритм розподілу коштів оптового ринку електроенергії України, забезпечивши проведення в повному обсязі розрахунків за неї.

ПРОТЕ:

Залишається питання, чи готові підприємства сусідніх країн продавати електроенергію за тарифами українських ТЕС.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини