Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

РОБОТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ

9 грудня 2014, 09:06
172
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Новопризначена глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько планує будувати державний бюджет на 2015 рік на основі реформ Бюджетного та Податкового кодексів, які були запропоновані попереднім Міністром фінансів Олександром Шлапаком.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Депутати просять Кабмін якнайшвидше розробити і внести до Верховної Ради нові редакції Податкового та Бюджетного кодексів.

«Головним завданням грудня є бюджет реформ. Ми хотіли б, щоб уряд нам подав не поверхневі зміни, а новий Податковий і Бюджетний кодекси. Вже дев'ятий місяць ми чуємо про готовність цього законопроекту. Ми хочемо, щоб уряд продемонстрував комплексний підхід», - заявив голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко.

Коментуючи необхідність прийняття державного бюджету на 2015 рік, Голова ВР Володимир Гройсман зазначив, що документ має бути підготовлений та прийнятий до 26 грудня 2014 року. «Украй важливо, щоб він був прийнятий не на старих централізованих засадах, а на засадах децентралізації. Тому необхідно буде внести зміни до Бюджетного кодексу, а також Податкового кодексу. І на цій основі прийняти бюджет наступного року», - заявив Гройсман.

ПРОТЕ:

Фактично йдеться про те, що уряд має рішучий намір в останні тижні перевернути всю податково-бюджетну сферу. Навряд чи така поспішність пройде без негативних наслідків у вигляді допущених в законодавстві помилок і неузгодженостей.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини