Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ВИРОБНИЦТВО СИГАРЕТ

5 грудня 2014, 09:03
207
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінфін розробив проект Порядку формування та ведення Єдиного держреєстру обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок. Передбачено процедуру накопичення, обробки, систематизації, зберігання, захисту та використання інформації з такого реєстру, визначено механізм внесення даних про обладнання.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Згідно з проектом внесенню до Єдиного реєстру підлягає обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок, яке відноситься до підпозиції 8478 10 00 00 УКТ ЗЕД (обладнання для підготовки або обробки тютюну), імпортується до України, зберігається або використовується на митній території України.

Єдиний реєстр обладнання ведеться в електронному вигляді за встановленою формою. Формування та ведення реєстру покладається на ДФС, яка розміщує реєстр на своєму офіційному веб-порталі.

Відомості про обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок включаються до реєстру на підставі інформації, що надається суб'єктами господарювання. Для внесення обладнання до реєстру для зміни відомостей або виключення обладнання з реєстру суб'єкт господарювання (імпортер або власник обладнання) подає відповідні заяви та інші необхідні документи. Розгляд заяв не може перевищувати 15 робочих днів з дня їх надходження.

Відомості, що містяться в Єдиному реєстрі обладнання, можна отримати у вигляді витягу, що надається за письмовим запитом протягом 2 робочих днів.

Внесення відомостей до Єдиного реєстру обладнання здійснюється на безоплатній основі.

ПРОТЕ:

Такі зміни, не дивлячись на те, що плату за внесення відомостей до Реєстр не передбачено, все ж потребуватимуть додаткових витрат на підготовку документів та їх направлення до ДФС. Крім того, можливі й інші проблеми на зразок невмотивованих відмов та затримок з реєстрацією обладнання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини