Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПІЛЬГОВА ІПОТЕКА

21 листопада 2014, 09:00
165
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Громадянам, які отримали пільгову іпотеку, дозволили не проживати в новій квартирі. Такі зміни внесено постановою Кабміну від 12 листопада № 616 до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Зокрема, в абзаці третьому пункту 10 Порядку виключено слова «є основним місцем проживання та місцем реєстрації позичальника і членів його сім'ї».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Віднині в період отримання часткової компенсації відсотків за іпотечним кредитом можна не реєструватися в новому житлі. Позичальник та члени його сім'ї не повинні будуть обов'язково реєструватися в придбаній квартирі або індивідуальному житловому будинку в період отримання часткової компенсації відсотків за іпотечним кредитом. Також це житло більше не має бути основним місцем проживання сім'ї.

ПРОТЕ:

Зазначені зміни - далеко не найактуальніше питання для сімей, що претендують на житло. Як показує практика, поки що населення слабо відгукується на подібну державну ініціативу, враховуючи обмежений вибір пільгової нерухомості за ціновими параметрами та метражі, а також ризики бюджетних дір.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини