Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРОДАЖ ПИВА ЄДИННИКАМИ

17 листопада 2014, 09:00
172
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

ДФС у своєму роз'ясненні відповіла на питання, чи застосовується РРО при здійсненні продажу пива в пляшках і бляшанках ФОП - платником єдиного податку.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У документі нагадується, що згідно з Податковим кодексом не можуть бути платниками єдиного податку суб'єкти господарювання (юрособи та фізособи-підприємці), що здійснюють, зокрема, виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (окрім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів у ємностях до 20 літрів та діяльності фізосіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин). Також визначено, що платники єдиного податку першої - третьої груп не застосовують РРО.

Відповідно до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» РРО і розрахункові книжки не застосовуються при продажі товарів (наданні послуг) фізособами-підприємцями, що сплачують єдиний податок.

Таким чином, при продажі пива фізособами-підприємцями, що сплачують єдиний податок, РРО і РК не застосовуються.

ПРОТЕ:

Залишається переконатися, що ця позиція доведена до виконавців на місцях і вони перестануть вимагати наявності РРО і РК в подібних випадках.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини