Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПРИСВОЄННЯ ПОШТОВОЇ АДРЕСИ

14 листопада 2014, 09:02
696
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінрегіон підготував законодавчі зміни, які врегулюють питання присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

На сьогодні питання присвоєння поштової адреси чітко не врегульоване законодавством. А її наявність обов'язкова для здійснення реєстрації прав власності на об'єкти нерухомого майна та розпорядження ним.

Розробленими змінами пропонується визначити, що поштові адреси об'єктам нерухомого майна в межах населених пунктів присвоюються місцевими органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування, а за межами населених пунктів - районними держадміністраціями.

Крім того, передбачається встановити вичерпний перелік документів, які необхідно буде подати для присвоєння поштової адреси, і чіткий термін для здійснення органом місцевого самоврядування такої процедури - 7 робочих днів з дня отримання від замовника будівництва або власника такого об'єкта відповідної заяви.

Присвоєння поштової адреси здійснюватиметься на безоплатній основі.

ПРОТЕ:

Ці зміни, що усувають реально існуючу проблему, можуть одночасно створити нову - спори між місцевими адміністраціями й органами місцевого самоврядування щодо повноважень на присвоєння адрес у ситуації, коли об'єкт зводиться поряд з межами населеного пункту.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини